tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Andrea Iannone i ekscytujący onboard z Sachsenring [FILM]

Andrea Iannone i ekscytujący onboard z Sachsenring [FILM]

Autor: Raff 2018.07.19, 18:13 Drukuj

Tor Sachsenring, najkrótszy na liście torów MotoGP, jest także najbardziej "lewacki" w stawce. Nie chodzi naturalnie o poglądy, ale o liczbę zakrętów - aż 10 z 13 to zakręty lewe, co wymaga stosowania asymetrycznych opon i specyficznej techniki, której mistrzem jest Marc Marquez, zwany SachsenKing.

Zobaczcie jak przejazd Sachsenringiem wygląda z pokładu Suzuki prowadzonego przez Andreę Iannone z teamu Suzuki Ecstar. Może to być ostatnia okazja do zobaczenia takiego onboardu - w przyszłym roku Sachsenring wypada z harmonogramu MotoGP...

 

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę