tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Andrea Iannone i ekscytujący onboard z Sachsenring [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Andrea Iannone i ekscytujący onboard z Sachsenring [FILM]

Autor: Raff 2018.07.19, 18:13 Drukuj

Tor Sachsenring, najkrótszy na liście torów MotoGP, jest także najbardziej "lewacki" w stawce. Nie chodzi naturalnie o poglądy, ale o liczbę zakrętów - aż 10 z 13 to zakręty lewe, co wymaga stosowania asymetrycznych opon i specyficznej techniki, której mistrzem jest Marc Marquez, zwany SachsenKing.

Zobaczcie jak przejazd Sachsenringiem wygląda z pokładu Suzuki prowadzonego przez Andreę Iannone z teamu Suzuki Ecstar. Może to być ostatnia okazja do zobaczenia takiego onboardu - w przyszłym roku Sachsenring wypada z harmonogramu MotoGP...

NAS Analytics TAG

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę