tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Na kolanko i na koło, czyli sześciu zawodowców i ich ekscytujące maszyny [FILM] NAS Analytics TAG
2019 12 02 KTM Power Shopping billboard
NAS Analytics TAG

Na kolanko i na koło, czyli sześciu zawodowców i ich ekscytujące maszyny [FILM]

Autor: Raff 2018.07.26, 13:10 Drukuj

Sześciu mistrzów kierownicy s BSB i TT, wymagający tor i sześć sportowych motocykli Suzuki. Brzmi jak zapowiedź emocjonującej rywalizacji. Faktycznie - oglądając film dosłownie czujemy emocje towarzyszące wyścigowi.

Smaku tej imprezie dodaje fakt, że zawodnicy mają do dyspozycji sześć maszyn o pojemności 750 cm3, tyle że łącznie - w wyścigu bierze udział sześć Suzuki GSX-S125S.

NAS Analytics TAG

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę