tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Na kolanko i na koło, czyli sześciu zawodowców i ich ekscytujące maszyny [FILM] Triumph Tlo premium Tiger prawdziwa przygoda 08-03
NAS Analytics TAG

Na kolanko i na koło, czyli sześciu zawodowców i ich ekscytujące maszyny [FILM]

Autor: Raff 2018.07.26, 13:10 Drukuj

Sześciu mistrzów kierownicy s BSB i TT, wymagający tor i sześć sportowych motocykli Suzuki. Brzmi jak zapowiedź emocjonującej rywalizacji. Faktycznie - oglądając film dosłownie czujemy emocje towarzyszące wyścigowi.

Smaku tej imprezie dodaje fakt, że zawodnicy mają do dyspozycji sześć maszyn o pojemności 750 cm3, tyle że łącznie - w wyścigu bierze udział sześć Suzuki GSX-S125S.

 

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę