tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Arek Lindner powalczy w ten weekend na trasach Baja Aragon NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Arek Lindner powalczy w ten weekend na trasach Baja Aragon

Autor: Materiał partnera 2018.07.20, 17:06 Drukuj

Po zwycięstwie w I rundzie Mistrzostw Europy Baja, Arek Lindner jedzie do Hiszpanii po kolejne doświadczenia. Już w ten weekend stanie na starcie rajdu Baja Aragon, należącego do cyklu Pucharu Świata FIM.

Nadchodzi kolejna edycja słynnego rajdu Baja Aragon. Już w ten weekend po raz 35. kwiat światowego offroadu przyjedzie do Aragonii, by zdobyć cenne punkty w klasyfikacji Pucharu Świata Cross Country. W tym zaszczytnym gronie rajdowców znalazł się również Arkadiusz Lindner, który jako jedyny Polak wystartuje na quadzie.

Najlepszy polski quadowiec rajdowy sezonu 2017 jedzie do Teruel przede wszystkim po kolejne doświadczenia w drodze do Rajdu Dakar. Możemy być jednak pewni, że Arek Lindner da z siebie i swojej maszyny wszystko, aby zdobyć jak najlepsze miejsce i godnie reprezentować nasz kraj.

Baja Aragon to bardzo ważny sprawdzian dla mnie, dla mojego nowego quada oraz całej naszej ekipy. Cieszę się, że od czasu startu w Merzouga Rally znów będę mógł się zmierzyć z zawodnikami ze światowej czołówki i sprawdzić się na ich tle. Nie myślę o zajęciu konkretnego miejsca. Na pewno dam z siebie wszystko, by wypaść jak najlepiej. Zobaczymy w weekend, czy Hiszpania okaże się dla mnie szczęśliwa - mówi  Arkadiusz Lindner.

Do udziału w Baja Aragon 2018 zgłoszono łącznie ponad 220 motocykli, quadów, pojazdów UTV, samochodów terenowych oraz ciężarówek. Podczas dwóch sobotnich oraz jednego niedzielnego odcinka specjalnego uczestnicy pokonają 515 km. Całość poprzedzi krótki, ponad 13-kilometrowy prolog, który zaplanowano na piątek.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę