tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Czternasta runda MXGP startuje w Czechach już w ten weekend!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Czternasta runda MXGP startuje w Czechach już w ten weekend!

Autor: Zuzanna Kasperczyk 2018.07.20, 14:54 Drukuj

Po azjatyckiej rywalizacji na torach Indonezji, MXGP przenosi się na Stary Kontynent, konkretnie do Czech. Najbliższy wyścig już w ten weekend!

Każdy ostrzy sobie zęby na zawzięty pojedynek w teamie KTM: Tony Cairoli będzie chciał wyrównać rachunki z Herlingsem, któremu musiał ulec w Indonezji. Sprawa nie będzie prosta, bo czołówka jest obsadzona przez dwóch mocnych zawodników - Clementa Desalle i Tima Gajsera. Cairoli nie zamierza jednak oddawać drugiej pozycji w generalce, więc spodziewamy się ostrej rywalizacji w Loket.

NAS Analytics TAG

Kontuzja kciuka Cairoli nie wydaje się bardzo poważna i choć nie jest jeszcze w pełni formy, zapowiada, że da z siebie wszystko. Jego zwycięstwo jest bardzo prawdopodobne, w końcu udało mu się to w Czechach rok wcześniej.

W MX2 scenariusz jest wielką zagadką, ponieważ dwaj faworyci - Jonass i Prado mają identyczną liczbę punktów. Pozostali zawodnicy z czołówki jadą w tym sezonie bardzo dobrze, więc rywalizacja zapowiada się fantastycznie. Jak będzie - zobaczymy już w ten weekend w Loket.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę