tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Czternasta runda MXGP startuje w Czechach już w ten weekend!

Czternasta runda MXGP startuje w Czechach już w ten weekend!

Autor: Zuzanna Kasperczyk 2018.07.20, 14:54 Drukuj

Po azjatyckiej rywalizacji na torach Indonezji, MXGP przenosi się na Stary Kontynent, konkretnie do Czech. Najbliższy wyścig już w ten weekend!

Każdy ostrzy sobie zęby na zawzięty pojedynek w teamie KTM: Tony Cairoli będzie chciał wyrównać rachunki z Herlingsem, któremu musiał ulec w Indonezji. Sprawa nie będzie prosta, bo czołówka jest obsadzona przez dwóch mocnych zawodników - Clementa Desalle i Tima Gajsera. Cairoli nie zamierza jednak oddawać drugiej pozycji w generalce, więc spodziewamy się ostrej rywalizacji w Loket.

Kontuzja kciuka Cairoli nie wydaje się bardzo poważna i choć nie jest jeszcze w pełni formy, zapowiada, że da z siebie wszystko. Jego zwycięstwo jest bardzo prawdopodobne, w końcu udało mu się to w Czechach rok wcześniej.

W MX2 scenariusz jest wielką zagadką, ponieważ dwaj faworyci - Jonass i Prado mają identyczną liczbę punktów. Pozostali zawodnicy z czołówki jadą w tym sezonie bardzo dobrze, więc rywalizacja zapowiada się fantastycznie. Jak będzie - zobaczymy już w ten weekend w Loket.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę