tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Aleix Espargaro i Scott Redding na bardzo nietypowych pojazdach [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Aleix Espargaro i Scott Redding na bardzo nietypowych pojazdach [FILM]

Autor: Konrad Bartnik 2018.07.22, 13:22 Drukuj

Dwaj zawodnicy fabrycznej ekipy Aprilii - Aleix Espargaro i Scott Redding, dali się wyciągnąć na tor Mugello, by poszaleć na jednośladach niezbyt kojarzonych z torem wyścigowym. Otrzymali do testów dzieło siostrzanej firmy Aprilii - trójkołowe skutery Piaggio MP3.

~~~~~------~~~~~

Osiągi tych pojazdów nie są oczywiście w jakikolwiek sposób porównywalne z wyścigowymi maszynami MotoGP, ale nie o to tu chodzi. Możliwość sprawdzenia na ciasnych zakrętach działania nietypowego zawieszenia z podwójnym przednim kołem to po prostu bardzo dobra zabawa! Nasz redakcyjny test Piaggio MP3 500 już niedługo na Ścigacz.pl.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę