tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Polski projekt wygrał światowy konkurs Ducati Scrambler Custom Rumble!

Polski projekt wygrał światowy konkurs Ducati Scrambler Custom Rumble!

Autor: Konrad Bartnik 2018.07.22, 12:53 Drukuj

Znakomite wieści dotarły do nas z Włoch. Customowy Scrambler Sixty2, stworzony przez polski warsztat Eastern Spirit, pokonał wszystkich konkurentów i zdobył pierwszą nagrodę w ogólnoświatowym konkursie Ducati Custom Rumble!

Ciężka praca Sylwestra Mateusiaka, właściciela garażu Eastern Spirit, opłaciła się jak mało kiedy! Zbudowany w rekordowym czasie czerwono-złoty Scrambler Sixty2 został właśnie wybrany najlepszym customem Ducati Scrambler na świecie. Finał konkursu odbył się na włoskim torze Misano, w czasie zlotu World Ducati Week.

Udało nam się zobaczyć ten motocykl w dniu jego premiery. Zobaczcie, jak wygląda zwycięzca mistrzowskie dzieło Polaka:

To ogromne wyróżnienie i potwierdzenie, że polska scena customowa ma na świecie bardzo mocną pozycję. Duże podziękowania należą się również polskim fanom, którzy wsparli Eastern Spirit w niezwykle zaciekłym internetowym głosowaniu. Nie jest to pierwszy sukces naszej ekipy w tym konkursie - w zeszłym roku projekt Iron Lungs został wybrany najlepszym w Europie, a ostatecznie zajął czwarte miejsce na świecie.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę