tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 7575 km w 7 dni - goście z Chin na World Ducati Week

7575 km w 7 dni - goście z Chin na World Ducati Week

Autor: Konrad Bartnik 2018.07.19, 13:22 Drukuj

Znamy już mocnych kandydatów do nagrody za najdalszą drogę na zlot World Ducati Week we włoskim Misano. Dwóch Chińczyków przyjechało tu na Multistradach 1200 Enduro, pokonując ponad 1000 km dziennie.

Dwaj goście z Państwa Środka są mocno związani z bolońską marką. Ken Lu jest dyrektorem sprzedaży Ducati na Chiny, a Lv Fei założycielem i szefem firmy Motorway z siedzibą w Pekinie. Ich podróż zaczęła się w prowincji Xinjiang, skąd do północnych Włoch mieli ponad 7500 km. Korzystając z turystycznych zalet swoich Ducati Multistrada 1200 Enduro, przejechali tę trasę w tydzień.

Odwiedzili w tym czasie 10 państw, a swojej wyprawie nadali nazwę "SuperFast Across The Eurasian Continent". Bardzo celnie - średnia ponad 1000 km dziennie to naprawdę dobre tempo! Po dotarciu do Borgo Panigale, Lv Fei powiedział:

Multistrada 1200 Enduro jest perfekcyjną maszyną do zadań takich jak to. Jej pojemny zbiornik paliwa zapewnia znakomity zasięg, a ergonomia jest doskonała, więc nawet po wielu godzinach jazdy nie jesteś zmęczony. Wysoka niezawodność jest tu połączona z niesamowitym silnikiem, który pozwolił na rekordowe prędkości przelotowe, sięgające miejscami 250 km/h, dzięki którym dojechaliśmy do Włoch w 7 dni. Jesteśmy z tego bardzo zadowoleni i teraz nie możemy się doczekać rozpoczęcia World Ducati Week, w którym weźmiemy udział jako prawdziwi Ducatisti.

Chiny są dla Ducati ważnym rynkiem, zainteresowanie marką wśród tamtejszych klientów rośnie lawinowo. Gości z Chin powitał w bramach fabryki sam szef firmy, Claudio Domenicali. Zaprosił ich jednocześnie do zaprezentowania swoich maszyn w specjalnie przygotowanej na WDW strefie Multistrady. Największy na świecie zlot fanów Ducati startuje już jutro na włoskim torze Misano.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę