tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha Tenere 700 na piaskowych wydmach Maroka

Yamaha Tenere 700 na piaskowych wydmach Maroka

Autor: Konrad Bartnik 2018.07.16, 12:30 Drukuj

Yamaha rozkręca akcję "Tènèrè 700 World Raid", czyli przedpremierową podróż nowej Tenerki po najsłynniejszych bezdrożach całego świata. Tym razem motocykl miał okazję sprawdzić się na pustyniach Maroka, a jego kierowcą został sam Stephane Peterhansel.

Ostatni przystanek "Tènèrè 700 World Raid" miał miejsce w Australii, gdzie gospodarzem był Rodney Faggotter, utytułowany kierowca rajdowy. Przekazał on pałeczkę prawdziwej legendzie - motocykl w Maroku odebrał Stephane Peterhansel, który miejscowe piaski zna jak własną kieszeń. Jest w końcu sześciokrotnym zwycięzcą rajdu Dakar w kategorii motocykli, a prezentacja nowej Yamahy Tènèrè 700 odbyła się na fragmencie historycznej trasy rajdu.

Stephane wciąż startuje w Dakarze, choć od niemal 20 lat jako kierowca auta, gdzie też odnosi gigantyczne sukcesy - na czterech kołach zdobył kolejne 7 tytułów mistrzowskich. Nie zapomniał jednak, jak się jeździ motocyklem, co udowodnił na prezentacji Yamahy. Kolejny przystanek "Tènèrè 700 World Raid" czeka w Argentynie, dokąd zabierze nas Adrien Van Beveren.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę