tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Helge Pedersen i turystyka z wózkiem bocznym
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Helge Pedersen i turystyka z wózkiem bocznym

Autor: Janusz Bębenek 2019.02.17, 16:34 Drukuj

Helge Pedersen to jeden z tych motocyklowych podróżników, którzy zdążyli objechać większą część naszej planety. W bardzo ciekawym, 10-minutowym filmie opowiada, dlaczego na towarzysza swoich wyjazdów wybrał motocykl z wózkiem bocznym. Przedstawia również unikalną konstrukcję używanych przez siebie pojazdów.

Pedersen to norweski podróżnik, który od prawie 40 lat połowę każdego roku spędza w trasie, co czyni z niego jednego z najbardziej doświadczonych motocyklowych turystów na świecie. Dlaczego pokochał maszyny z wózkiem bocznym?

__________________________________________

Nie chodzi tylko o specyficzne właściwości jezdne i możliwości przewozowe. Motocykl z koszem pozwala przede wszystkim nawiązać bliższy kontakt ze spotykanymi ludźmi. W tych pojazdach jest coś, co ich przyciąga i pozwala zbudować pozytywną relację. Jest to istotne zwłaszcza w odległych rejonach globu.

Helge aktualnie jeździ na BMW R1200GS z wózkiem zbudowanym przez firmę DMC Sidecars. Jest to niezwykła konstrukcja z regulowanym położeniem kosza, której budowę również zobaczycie na filmie.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę