tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Helge Pedersen i turystyka z wzkiem bocznym
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Helge Pedersen i turystyka z wzkiem bocznym

Autor: Janusz Bbenek 2019.02.17, 16:34 Drukuj

Helge Pedersen to jeden z tych motocyklowych podróżników, którzy zdążyli objechać większą część naszej planety. W bardzo ciekawym, 10-minutowym filmie opowiada, dlaczego na towarzysza swoich wyjazdów wybrał motocykl z wózkiem bocznym. Przedstawia również unikalną konstrukcję używanych przez siebie pojazdów.

Pedersen to norweski podróżnik, który od prawie 40 lat połowę każdego roku spędza w trasie, co czyni z niego jednego z najbardziej doświadczonych motocyklowych turystów na świecie. Dlaczego pokochał maszyny z wózkiem bocznym?

NAS Analytics TAG

Nie chodzi tylko o specyficzne właściwości jezdne i możliwości przewozowe. Motocykl z koszem pozwala przede wszystkim nawiązać bliższy kontakt ze spotykanymi ludźmi. W tych pojazdach jest coś, co ich przyciąga i pozwala zbudować pozytywną relację. Jest to istotne zwłaszcza w odległych rejonach globu.

Helge aktualnie jeździ na BMW R1200GS z wózkiem zbudowanym przez firmę DMC Sidecars. Jest to niezwykła konstrukcja z regulowanym położeniem kosza, której budowę również zobaczycie na filmie.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr