tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jedziemy na największą górę piaskową w Polsce - konkurs z Africą Twin rozstrzygnięty NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jedziemy na największą górę piaskową w Polsce - konkurs z Africą Twin rozstrzygnięty

Autor: Piotr Barry Baryła 2018.07.16, 16:27 Drukuj

Kilka miesięcy temu zaprezentowaliśmy Wam film, na którym Barry za kierownicą nowej Hondy Africa Twin przemierza Polskę i odwiedza ciekawe miejsca. Zachęcaliśmy wtedy, byście tym razem sami zaproponowali interesujące miejsca i rzucili wyzwanie, które później wspólnie z nami podejmiecie. Przyszedł czas na rozstrzygnięcie.

Nagrodą za najciekawszą propozycję jest udział w wyjeździe oraz filmie, który stworzy ekipa Ścigacz.pl. Zwycięzca usiądzie za sterami jednego z dwóch motocykli, które udostępni nam Honda Polska.

Skala Waszego odzewu mocno nas zaskoczyła. Wybór najlepszej propozycji nie był prosty. Ostatecznie zwyciężył oryginalny pomysł czytelnika ukrywającego się na facebooku pod pseudonimem Tom Exuno.

Tom napisał: "Zapraszam na największą górę piaskową w Polsce! :D Latają tam Lc8.. to i Afryka pojedzie... Chętnie oprowadzę…".

Wspomniana największa góra piaskowa w Polsce, zwana też nieoficjalnie Pomorską Górą Piasku, to nasyp o wysokości około 245 m n.p.m. w gminie Biały Bór (woj. zachodniopomorskie). Według szacunków na zwałowisku znajduje się około 8 milionów ton piasku…

Poniżej możecie obejrzeć nasz zeszłoroczny film, a po kliknięciu w niego, poczytać w komentarzach inne propozycje, jakie podsunęli nasi czytelnicy. Za realizację nowego wyzwania zabieramy się już w przyszłym tygodniu, więc film z pewnością zobaczycie na naszym kanale w sierpniu.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę