tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wyścig gigantów. Marquez i Pedrosa rywalizują na skuterach NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wyścig gigantów. Marquez i Pedrosa rywalizują na skuterach

Autor: Konrad Bartnik 2017.12.08, 14:53 Drukuj

Koniec sezonu MotoGP oznacza więcej czasu na działania marketingowe, które często są połączone ze świetną rozrywką. Tak było na imprezie Hondy na japońskim torze Motegi, w czasie której doszło do epickiego starcia czołowych zawodników teamu Repsol Honda na naprawdę piekielnych maszynach…

Japończycy mają zamiłowanie do sportów ekstremalnych i nie chodzi tu o oklepane spadochrony, wspinaczkę po wieżowcach czy bungee bezprzewodowe. Oni po prostu potrafią zorganizować doprowadzającą widzów do zawału rywalizację przy użyciu przedmiotów codziennego użytku, takich jak poczciwy skuter Honda Super Cub. Ich wyścigi są w tym wyspiarskim kraju bardzo popularne.

__________________________________________

Także Marc Marquez i Dani Pedrosa mogli niedawno posmakować wiatru hulającego w miejscu, gdzie na co dzień stykają się z potężnym litrowym silnikiem V4. Wzięli udział w wyścigu Super Cubów na torze Motegi. Była zacięta rywalizacja, były perfekcyjne wejścia w zakręt i efektowne uślizgi. Japońscy kierowcy tych maszyn codziennie walczą w ruchu miejskim, przywykli więc do brudnych chwytów typu skróty przez trawnik. Mistrzowie nie dali się jednak oszukać, a triumfatorem był tym razem Pedrosa.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę