tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Marc Marquez i jego nowy kontrakt

Marc Marquez i jego nowy kontrakt

Autor: Jarek Benito Czech 2018.02.09, 14:29 Drukuj

MM93 jest fenomenalnym zawodnikiem, o nieskazitelnym talencie, co udowodnił tytułami mistrzowskimi i widowiskowym stylem jazdy. Kontrakt z Repsol Honda kończy się w tym roku, jak wielu innym zawodnikom, więc okienko transferowe się otwiera.

Marc już mówi o nowym kontrakcie, lecz jako priorytet stawia pozostanie w Hondzie. Stwierdził, że nie ma dla niego znaczenia, kto będzie w drugiej części garażu, jako jego kolega zespołowy, a zawsze będzie się skupiał na sprawach ważnych dla niego samego i dla Hondy. Chce zobaczyć jak będzie się zachowywał motocykl podczas testów i w pierwszej części sezonu, lecz już prowadzi rozmowy o przedłużeniu kontraktu. Nie ukrywa również, że rozmawia z innymi producentami i tu wymienia Ducati, KTMa i Yamahę.

Czy zmieni barwy na sezon 2019? A może zostanie przy pomarańczowym, lecz zmieni motocykl?

Plotki o ewentualnym przejściu do KTMa krążą już od dawna, a życie nas nauczyło, że w każdej plotce jest szczypta prawdy. Pewnie wszystko się wyjaśni przed przerwą wakacyjną, a do tego czasu, czekamy na pierwszy wyścig.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę