tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Marc Marquez zostaje w Repsol Honda
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Marc Marquez zostaje w Repsol Honda

Autor: Jarek Benito Czech 2018.02.26, 12:22 Drukuj

Panujący Mistrz Świata podpisał nowy kontrakt. Przedłużył właśnie umowę z Hondą, na lata 2019-2020. Nie będzie więc roszady w barwach hiszpańskiego zawodnika i numer 93 ciągle będzie widoczny na pomarańczowo - białej Hondzie.

Pierwsze słowa mistrza, po podpisaniu kontraktu:

NAS Analytics TAG

" Jestem podniecony kontynuacją ścigania się dla fabrycznego zespołu Hondy. Jestem dumny z walki w rodzinie Hondy i doceniam wszystko to, co od zespołu dostaję. Chcę również podziękować wszystkim, którzy byli mi pomocni przez te wszystkie lata. Pierwsze dwa testy przedsezonowe przebiegły pomyślnie i teraz po podpisaniu kontraktu, mogę się skupić na wyścigach. Będę ciągle czerpał radość ze ścigania się, dzielił się tym ze wszystkimi i zrobię wszystko, by osiągnąć wspólne cele."

Prezes HRC - Yoshishige Nomura:

"Jestem bardzo zadowolony z faktu, iż Marc Marquez będzie kontynuował jazdę dla naszego fabrycznego zespołu. Marquez konsekwentnie pracował nad sobą i dorósł jako zawodnik, oraz przyniósł Hondzie wiele tytułów. Byliśmy w stanie ogłosić podpisanie kontraktu tak wcześnie, gdyż mamy do siebie ogromne zaufanie i pasję do wyścigów…."

Cóż więcej można powiedzieć? Gratulację zarówno dla Marca Marqueza, jak i dla Repsol Hondy i HRC.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr