tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Marc Marquez zostaje w Repsol Honda NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Marc Marquez zostaje w Repsol Honda

Autor: Jarek Benito Czech 2018.02.26, 12:22 Drukuj

Panujący Mistrz Świata podpisał nowy kontrakt. Przedłużył właśnie umowę z Hondą, na lata 2019-2020. Nie będzie więc roszady w barwach hiszpańskiego zawodnika i numer 93 ciągle będzie widoczny na pomarańczowo - białej Hondzie.

Pierwsze słowa mistrza, po podpisaniu kontraktu:

__________________________________________

" Jestem podniecony kontynuacją ścigania się dla fabrycznego zespołu Hondy. Jestem dumny z walki w rodzinie Hondy i doceniam wszystko to, co od zespołu dostaję. Chcę również podziękować wszystkim, którzy byli mi pomocni przez te wszystkie lata. Pierwsze dwa testy przedsezonowe przebiegły pomyślnie i teraz po podpisaniu kontraktu, mogę się skupić na wyścigach. Będę ciągle czerpał radość ze ścigania się, dzielił się tym ze wszystkimi i zrobię wszystko, by osiągnąć wspólne cele."

Prezes HRC - Yoshishige Nomura:

"Jestem bardzo zadowolony z faktu, iż Marc Marquez będzie kontynuował jazdę dla naszego fabrycznego zespołu. Marquez konsekwentnie pracował nad sobą i dorósł jako zawodnik, oraz przyniósł Hondzie wiele tytułów. Byliśmy w stanie ogłosić podpisanie kontraktu tak wcześnie, gdyż mamy do siebie ogromne zaufanie i pasję do wyścigów…."

Cóż więcej można powiedzieć? Gratulację zarówno dla Marca Marqueza, jak i dla Repsol Hondy i HRC.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę