tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wybitny aktor Marek Siudym gociem kanau Barry moto! [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wybitny aktor Marek Siudym gociem kanau Barry moto! [FILM]

Autor: Raff 2019.12.18, 10:01 1 Drukuj

Marek Siudym to jeden z najbardziej znanych i charakterystycznych polskich aktorów. Stworzył niezapomniane kreacja w niezliczonych przedstawieniach teatralnych, filmach i serialach. Mogliśmy oglądać go między innymi w "Przepraszam, czy tu biją?", "Misiu", "Zmiennikach", "Złotopolskich", "Prawie Agaty", a nawet w "Uchu Prezesa".

NAS Analytics TAG

Ci, którzy znają Marka prywatnie wiedzą, że ma w życiu dwie wielkie miłości - zwierzęta i motocykle. Barry odwiedził znanego aktora, który pokazał mu swoją stadninę i opowiedział o własnych pasjach.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 0
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr