tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wybitny aktor Marek Siudym gościem kanału Barry moto! [FILM] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wybitny aktor Marek Siudym gościem kanału Barry moto! [FILM]

Autor: Raff 2019.12.18, 10:01 1 Drukuj

Marek Siudym to jeden z najbardziej znanych i charakterystycznych polskich aktorów. Stworzył niezapomniane kreacja w niezliczonych przedstawieniach teatralnych, filmach i serialach. Mogliśmy oglądać go między innymi w "Przepraszam, czy tu biją?", "Misiu", "Zmiennikach", "Złotopolskich", "Prawie Agaty", a nawet w "Uchu Prezesa".

NAS Analytics TAG

Ci, którzy znają Marka prywatnie wiedzą, że ma w życiu dwie wielkie miłości - zwierzęta i motocykle. Barry odwiedził znanego aktora, który pokazał mu swoją stadninę i opowiedział o własnych pasjach.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 0
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę