tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jarosaw Kret kocha motocykle. Na ten sezon prognozuje pikn pogod! [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jarosaw Kret kocha motocykle. Na ten sezon prognozuje pikn pogod! [VIDEO]

Autor: Barry 2020.04.27, 13:25 4 Drukuj

W cyklu spotkań i swobodnych rozmów o motocyklach tym razem Barry spotkał się ze znanym pogodynkiem, czy jak kto woli prezenterem pogody, Jarosławem Kretem. Nie wszyscy o tym wiedzą, ale Jarek Kret jest również podróżnikiem, fotoreporterem i jak się okazuje także pasjonatem motocykli.

NAS Analytics TAG

Jarosław Kret większości z nas kojarzy się z telewizyjną prognozą pogody. Ile to razy wsłuchiwaliśmy się uważnie w jego słowa, licząc na ciepły i słoneczny weekend? Tym razem zapytaliśmy Jarka o prognozy na cały tegoroczny sezon motocyklowy! Rozmawialiśmy również o jego rosnącym zainteresowaniu motocyklami, o podróżach, ulubionych filmach i marzeniach do spełnienia. Zapis całego spotkania z Jarkiem Kretem znajdziecie w poniższym filmie. Niebawem na kanale pojawią się kolejne spotkania z ciekawymi gośćmi. Czekamy na Wasze propozycje - z kim tym razem powinniśmy porozmawiać o motocyklach? Wy decydujecie, my nagrywamy!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 4
Poka wszystkie komentarze
Autor:Arek 28/04/2020 12:19

Kret i motocykle

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr