tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kuba Midel - parcie na spenianie marze [WYWIAD, FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kuba Midel - parcie na spenianie marze [WYWIAD, FILM]

Autor: Barry 2020.07.16, 16:27 3 Drukuj

Kuba Midel jest polskim przedsiębiorcą, rentierem, trenerem biznesowym i autorem popularnego kanału w serwisie YouTube. Niewiele osób o tym wie, ale Kuba Midel jest również motocyklistą. Barry zaprosił Kubę na wspólną przejażdżkę i nagranie rozmowy.

Początkowo myśleliśmy o nagraniu wspólnie jednego filmu, ale szybko okazało się, że w naszych głowach kłębi się zbyt wiele pomysłów, aby zmieścić wszystko w jednym odcinku. Dlatego nagraliśmy ich więcej… Jeden na kanał Ścigacza, drugi na kanał Kuba Midel i trzeci na kanał Barry moto. Rozpoczęliśmy dzień na Torze Łódź, a zakończyliśmy na Mazurach…

NAS Analytics TAG

Dalszą część materiału oraz długą rozmowę z Kubą i motocyklach i nie tylko znajdziecie na kanale Barry moto. Jest tam wiele inspiracji, wiedzy, pomysłów i ciekawego podejścia do życia, jakie przedstawia Kuba Midel. Rozmawialiśmy również o jego motocyklowych podróżach i o przeszkodach, jakie często stają nam na drodze do spełniania marzeń. Zapraszamy:

Kuba Midel postanowił również nagrać odcinek z nami na swój kanał. Wprawdzie kanał Kuby jest poświęcony głównie inwestowaniu w nieruchomości (w tym Kuba się specjalizuje) jednak tym razem znalazło się na nim również miejsce na rozmowę o pracy marzeń i oczywiście o motocyklach:

Jeśli macie pomysły, na inspirujących gości, z którymi warto się spotkać, wspólnie nagrać film, wywiad, śmiało piszcie w komentarzach. Zamierzamy zrealizować w tym sezonie jeszcze kilka materiałów o podobnych charakterze i tylko od Was zależy, kogo będziemy w nich gościć.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Poka wszystkie komentarze
Autor:Jan Papka 17/07/2020 09:06

Jeste zwycizc!

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr