tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wielkie porównanie crossowych 250! - Yamaha, KTM, Husqvarna, Kawasaki
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wielkie porównanie crossowych 250! - Yamaha, KTM, Husqvarna, Kawasaki

Autor: Beavis 2017.02.15, 14:29 Drukuj

Pod koniec zeszłego sezonu wraz z czeskimi kolegami z Motorkari.cz (przy mocnym angażu Słowaków z centrali KTM / Husqvarna) udało się nam zorganizować porównawcze testy crossowych 250-tek. Do rywalizacji stanęły: Yamaha YZ250F, KTM 250 SX-F, Husqvarna FC 250 i Kawasaki KX250F. Motocykle były wyposażone w seryjne ogumienie dedykowane danemu modelowi i posiadały zerowy (Yamaha, Kawasaki) lub minimalny (KTM, Husqvarna) przebieg. Zawieszenia zostały pozostawione w seryjnym ustawieniu.

Co najważniejsze, były to cztery modele 2017, czyli dokładnie te, które możecie kupić w tym sezonie. Niestety, na testach zabrakło Hondy i Suzuki z powodu braku dostępności testowych 2017-ek.

NAS Analytics TAG

Miejscem naszych testów był nieduży, techniczny tor w czeskiej miejscowości Pelhrimov. Opinie i czasy zbieraliśmy od kilku osób posiadających zróżnicowany poziom umiejętności. Stawkę amatorsko (lecz dziarsko!) otwierałem ja, czeski kolega po fachu Vlada ściga się hobbystycznie w cross country, nasz współpracownik Krzychu Tomaszek to kolejny amator, a na czele znajdował się słowacki zawodnik MX2 Jakub Talaš. Kryterium oceny różniło się w zależności od perspektywy danego rynku.

Ja zwracałem uwagę kolejno na: stosunek ceny do możliwości jakie daje pojazd, łatwość w prowadzeniu, wyposażenie, subiektywne odczucia i na samym końcu średni czas okrążenia.

Przejdź do:

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
250mx shootout scigacz250mx shootout start
250mx shootout kawasaki yamaha husky ktmktm vs husky vs kawasaki vs yamaha crossowe
shootout 250mx250mx porowanie
ktm vs husky vs kawasaki vs yamahaktm vs husky vs kawasaki vs yamaha 250
ktm vs husky vs kawasaki vs yamaha torktm vs husky vs kawasaki vs yamaha mx
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę