tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Uciekał przed policją. Skończył skuty na glebie z lufą przy skroni [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Uciekał przed policją. Skończył skuty na glebie z lufą przy skroni [FILM]

Autor: Raff 2020.05.15, 21:58 7 Drukuj

Prędkość przekroczona o 100 km/h, ucieczka przed policją, kolizja, a na koniec kajdanki, gleba i broń przy twarzy… 18-letni kierowca zdecydowanie nie może zaliczyć tej przejażdżki do udanych.

Sceny jak z filmu akcji rozegrały się w Poznaniu. Policja próbowała zatrzymać kierowcę motocykla, który jechał z pasażerem. Niestety, motocyklista zdecydował się na ucieczkę, więc policjanci ruszyli w pościg.

NAS Analytics TAG

Po kilku szalenie niebezpiecznych manewrach, młody kierowca zderzył się z samochodem osobowym, co umożliwiło policji zatrzymanie, zarówno jego, jak i przewożonego przez niego pasażera. Policjanci nie wahali się postraszyć uciekiniera bronią, co jest pewną nowością w działaniach funkcjonariuszy.

Jak się zapewne domyślacie, 18-latek nie posiadał prawa jazdy na motocykl…

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę