tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Policyjny pogrom w lubuskiem. 315 mandatw, 4 zatrzymane prawka i 28 dowodw rejestracyjnych
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Policyjny pogrom w lubuskiem. 315 mandatw, 4 zatrzymane prawka i 28 dowodw rejestracyjnych

Autor: Raff 2020.06.03, 12:53 2 Drukuj

Lubuska policja przeprowadziła w ostatni weekend maja akcję "Motocykl", której celem byli motocykliści stwarzający zagrożenie na drodze. Efekt? 315 wystawionych mandatów, 4 zatrzymane prawa jazdy i 28 zatrzymanych dowodów rejestracyjnych.

Działania policji skierowane były tym razem na motocyklistów. Trudno się dziwić - od czasu poluzowania ograniczeń w przemieszczaniu się, niemal codziennie dochodzi do tragicznych wypadków z udziałem jednośladów.

NAS Analytics TAG

W czasie akcji policjanci zwracali szczególną uwagę na zachowanie użytkowników jednośladów - zwłaszcza na stosowanie się do ograniczeń prędkości. Efekty akcji nie dają powodów do zadowolenia - aż 315 kierowców ukarano mandatami za różne wykroczenia. Prawo jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym zabrano na szczęście tylko czterem motocyklistom.

Zastanawia nas aż 28 zatrzymanych dowodów rejestracyjnych. Nie udało nam się ustalić z jakiego powodu zostały one zatrzymane. Mamy nadzieję, że to tylko z powodu zapomnianego dB-killera, nie ze względu na poważne usterki techniczne.

Lubuska akcja pozwala sądzić, że podobne działania policja szykuje także w innych województwach. Uważajmy na siebie, szczególnie że ruch drogowy, po chwilowym uspokojeniu, gwałtownie rośnie, a w ślad za nim nie idzie niestety, zwiększona uwaga kierowców samochodów.

źródło: Lubuska Policja

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr