tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nagra jak jedzie z prdkoci 260 km/h. Po roku straci prawo jazdy [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nagra jak jedzie z prdkoci 260 km/h. Po roku straci prawo jazdy [FILM]

Autor: Raff 2020.06.09, 14:04 5 Drukuj

Zakaz prowadzenia pojazdów i 3 tys. zł grzywny - taką karę nałożył na kierowcę Audi A5 sąd w Mysłowicach, na podstawie materiału dowodowego zbieranego przez policję przez rok.

Jedną z najważniejszych zasad, dotyczących publikacji czegokolwiek w sieci jest ta, mówiąca, że "w internecie nic nie ginie". Boleśnie przekonał się o tym krakowski kierowca, który w ubiegłym roku nagrał i opublikował film z przejazdu odcinkiem autostrady A4 w okolicach Mysłowic.

NAS Analytics TAG

Nagranie, dokumentujące jazdę z prędkością przekraczającą 260 km/h, trafiło dość szybko na policyjną skrzynkę, jednak ustalenie sprawcy wykroczenia zajęło policji ponad rok. W procedurze niezwykle pomocne okazały się media społecznościowe.

Zgromadzony materiał był tak jednoznaczny, że sąd w Mysłowicach podczas wydawania wyroku nie miał żadnych wątpliwości, zarówno co do winy, jak i tego, że oskarżony kierował pojazdem w chwili popełnienia wykroczenia. Mężczyznę skazano na 3 tys. zł grzywny i zakazano mu prowadzenia pojazdów przez pół roku.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 4
Poka wszystkie komentarze
Autor:Cavs 10/06/2020 07:12

Youtube budda

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr