tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Lubuskie: policjantka z grupy Speed złapała uciekającego motocyklistę
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Lubuskie: policjantka z grupy Speed złapała uciekającego motocyklistę

Autor: Alonzo 2021.02.24, 00:33 2 Drukuj

Powiedzenie "słaba płeć" nie ma potwierdzenia w rzeczywistości. Udowodniła to zielonogórska policjantka, przed którą próbował uciec motocyklista.

Wszystko zaczęło się od wyprzedzania na podwójnej ciągłej linii. Policjanci z grupy Speed chcieli za to wykroczenie zatrzymać motocyklistę, ale ten podjął próbę ucieczki. Motocyklista wjechał w las licząc, że w trudnym, błotnistym terenie zgubi goniących go policjantów. Kierująca radiowozem policjantka wykazała się jednak sprytniejsza od uciekiniera, a całość wyglądała tak:

NAS Analytics TAG

Okazało się, że zatrzymany 28-latek nie ma uprawnień do prowadzenia motocykla. Sam motocykl nie miał też badań technicznych. Kolejnym przewinieniem było zasłanianie tablicy rejestracyjnej tak, aby policjanci nie mogli zidentyfikować pirata drogowego. Najcięższym przewinieniem jest jednak niezatrzymanie się na wezwanie policji. Sprawa trafiła do sądu, a motocykliście grozi od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę