tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklista, który wybił szybę w radiowozie i uciekł, został zatrzymany
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocyklista, który wybił szybę w radiowozie i uciekł, został zatrzymany

Autor: Raff 2020.06.28, 11:13 Drukuj

Na warszawskich Włochach, 18 czerwca, policja zatrzymała pijanego motocyklistę. Ten, mimo kajdanek, wybił szybę i uciekł, uderzając jedną z policjantek. Mężczyznę zatrzymano.

To było dziwne zdarzenie. 18 czerwca policja zatrzymała do kontroli motocyklistę, który okazał się być napędzany sporą ilością etanolu - 1,5 promila. Mężczyznę zakuto w kajdanki i posadzono w radiowozie, gdzie miał czekać na drugie badanie.

NAS Analytics TAG

Ten jednak wybił szybę i uciekł, po drodze powalając na ziemię policjantkę, która próbowała go zatrzymać. Uciekiniera szukało ponad 50 funkcjonariuszy, korzystano także z psów tropiących. Krewkiego motocyklistę ujęto 5 dni później w hotelu na Białołęce. Będzie miał blisko do miejsca odosobnienia.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę