tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Travis Pastrana bije trzy rekordy legendarnego Evela Knievela [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Travis Pastrana bije trzy rekordy legendarnego Evela Knievela [FILM]

Autor: Raff 2018.07.09, 11:19 Drukuj

Trzy nieprawdopodobne skoki na motocyklu wykonał wczoraj Travis Pastrana. Cel - pobić rekord legendy motocyklowego stuntu, Evela Knievela.

Travis Pastrana postawił sobie za cel pobić trzy rekordowe skoki Evela Knievela - przez samochody, autobusy i fontannę przy kasynie Cesar's Palace. Skok, który w 1967 roku omal nie zakończył się dla Knievela tragicznie, Pastrana wykonał bezbłędnie. Dodatkowych emocji dostarczyła znakomita oprawa pirotechniczna.

Skok 1 - 44 metry nad 52 samochodami

Ten skok był w zasadzie tylko rozgrzewką, choć Pastrana, skacząc nad 52 samochodami faktycznie pobił rekord świata - poprzedni wynosił 50 samochodów i należał oczywiście do Knievela.

Skok 2 - 60 metrów nad 16 autobusami

Tutaj Pastrana także pobił rekord należący do Knievela o dwa pojazdy. Długi skok w połączeniu z efektowną pirotechniką był zachwycający, choć wyraźnie widać, że lądowanie nie należało do miękkich.

Skok 3 - 45 metrów nad fontanną Caesars Palace

Kiedy w 1967 roku Evel Knievel wykonywał ten skok, zawiódł motocykl. Na skutek utraty mocy Knievel uderzył w rampę, spadł z motocykla i doznał poważnych urazów. Pastrana wykonał skok perfekcyjnie, niestety tym razem zawiodła pirotechnika - ładunków nie odpalono na czas, przez co skok nie był tak efektowny, jak można byłoby się spodziewać.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę