tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Fonda i Knievel - dwie motocyklowe ikony w filmie o bezpieczeństwie [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Fonda i Knievel - dwie motocyklowe ikony w filmie o bezpieczeństwie [FILM]

Autor: Raff 2019.09.10, 09:54 1 Drukuj

Kiedy Peter Fonda, legendarny Easy Rider i cieszący się nie mniejszą sławą wybitny kaskader Evel Knievel mówią o bezpieczeństwie na motocyklu, to wiedz, że coś się dzieje. Ten stary jak węgiel film wpadł ostatnio w nasze ręce i postanowiliśmy się nim podzielić.

W czasach, kiedy jazda w kasku była fanaberią, a o systemach bezpieczeństwa, protektorach, poduszkach powietrznych i innych takich nikt nawet nie myślał, dokument poświęcony zagadnieniom bezpiecznej jazdy musiał być prawdziwą awangardą.

NAS Analytics TAG

Tak, czy inaczej warto go obejrzeć, choćby przez sam fakt KTO w nim występuje...

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę