tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nie żyje Peter Fonda, wybitny aktor znany z kultowego filmu Easy Rider NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nie żyje Peter Fonda, wybitny aktor znany z kultowego filmu Easy Rider

Autor: Redakcja 2019.08.17, 15:16 Drukuj

W wieku 79 lat odszedł aktor i reżyser Peter Fonda, motocyklistom znany najbardziej z kultowego filmu Easy Rider. Miał 79 lat.

Przyczyną śmierci Petera Fondy była niewydolność oddechowa spowodowana rakiem płuc. Aktor zmarł w piątek przed południem w swoim domu w Los Angeles.

Fonda znany był motocyklistom głównie z legendarnej roli Wyatta w filmie Easy Rider z 1969 r., do którego napisał także scenariusz. Zagrał tam u boku Dennisa Hoppera. Peter Fonda znany jest również z filmów Ucieczka z Los Angeles, 3:10 do Yumy, czy Gang Dzikich Wieprzy.

~~~~~------~~~~~

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę