tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 "Easy Rider" powrci, ale w odmienionej formie. Nowy film ju powstaje
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

"Easy Rider" powrci, ale w odmienionej formie. Nowy film ju powstaje

Autor: Wojciech Grzesiak 2022.11.30, 12:17 2 Drukuj

Legendarny "Easy Rider" powróci, ale nie będzie to po prostu kolejny remake. Twórcy nowego wcielenia wolnego jeźdźca zapewniają, że produkcja ma bazować na oryginalne tylko w kwestii przekazu, choć ten zostanie dostosowany do młodej widowni. Czego możemy się spodziewać?

Jak informuje Variety, producenci rebootu szukają scenarzystów i reżyserów, którzy pomogą dostosować go do gustów obecnej widowni. Celem wskrzeszenia filmu "Easy Rider" jest stworzenie produkcji, która umocni młodych widzów w przekonaniu, że warto zwracać uwagę na to, z jaką kulturą się identyfikują i jakie stoją przed nimi wyzwania. Prawa do adaptacji są obecnie w posiadaniu konsorcjum składającego się z kilku firm, a oryginalny film był wypuszczony przez Columbia Pictures.

NAS Analytics TAG

W oryginalnym "Easy Rider" bohaterowie patrzyli na Amerykę przez pryzmat zmian socjologicznych i politycznych widzianych oczami beztroskiej młodzieży. Scenariusz do filmu napisali Peter Fonda, Dennis Hopper i Terry Southern. Peter Fonda był także producentem filmu i grał jedną z głównych ról. "Easy Rider" stał się również trampoliną dla Jacka Nicholsona. Główne role motocyklowe zagrały oczywiście maszyny marki HArley-Davidson, ale pojawiły się również terenowe Bultaco Pursang i Norton P11 Ranger. To opowieść o dwóch hippisach, którzy za pieniądze pozyskane ze sprzedaży nielegalnych substancji wyruszają w podróż po Stanach Zjednoczonych. 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr