tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Evel Knievel w szortach. Udawany pokaz kaskaderski zmienia się w prawdziwy [FILM] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Evel Knievel w szortach. Udawany pokaz kaskaderski zmienia się w prawdziwy [FILM]

Autor: Janusz Bębenek 2019.07.11, 10:35 Drukuj

Podobno jak się bardzo chce, to się da. Ale żeby dało się zostać następcą Evela Knievela, same chęci nie wystarczą. Tutaj mamy jedną z amatorskich prób kaskaderskich. Być może mało efektowną w pierwszej części, za to wymagającą nie lada odwagi w drugiej. Nie próbujcie tego w domu.

 

NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę