tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Skoki, loty i wybuchy, czyli Nitro Circus znów w akcji! [FILM] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Skoki, loty i wybuchy, czyli Nitro Circus znów w akcji! [FILM]

Autor: Raff 2018.06.29, 12:20 1 Drukuj

Skoki, loty i nie zawsze miękkie lądowania - nie, nie tęsknimy za sezonem narciarskim, tym razem chodzi o kipiącą adrenaliną produkcję Travisa Pastrany i jego kumpli z Nitro Circus zakręconych na punkcie ryzyka. Action Figures 2 prezentuje najwyższy kunszt akrobatyki, nie tylko motocyklowej, ale także wykonywanej z użyciem roweru, deskorolki i snowboardu.

Jeśli zatem bliskie są ci backflipy, wybuchy i salta, w tym filmie znajdziesz przepotężną dawkę wszystkiego, co kochasz. Cały film jest dostępny na Sony Crackle, ale niestety nie w Polsce.

__________________________________________

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę