tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Szalony skok Travisa Pastrany w Londynie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Szalony skok Travisa Pastrany w Londynie

Autor: Konrad Bartnik 2017.10.09, 10:16 Drukuj

Niepowtarzalny Travis Pastrana po raz kolejny zadziwia świat. Tym razem wykonał skok między barkami pływającymi po londyńskim odcinku Tamizy. Główną trudnością był bardzo krótki rozbieg i brak miejsca na hamowanie.

Travis Pastrana regularnie dokonuje rzeczy, które nie udawały się nikomu wcześniej. Na otwarcie nowego sezonu pokazów Nitro Circus przygotował efektowny skok z backflipem pomiędzy barkami zacumowanymi na Tamizie. Zobaczcie to na własne oczy!

Główna trudność tego skoku, to praktyczny brak miejsca na błąd w obliczeniach. Barki oferują bardzo mało miejsca na takie ekscesy, Travisowi musiał więc wystarczyć rozbieg o długości 46 metrów i tylko 11 metrów na hamowanie. Odległość między barkami to ok. 23 metrów. Travis nie jest pierwszym zawodnikiem, który podjął takie wyzwanie. W 2006 roku dla freestylera Mike’a Metzgera próba podjęta w Los Angeles skończyła się złamaniem kilku kręgów.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę