tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Szalony skok Travisa Pastrany w Londynie

Szalony skok Travisa Pastrany w Londynie

Autor: Konrad Bartnik 2017.10.09, 10:16 Drukuj

Niepowtarzalny Travis Pastrana po raz kolejny zadziwia świat. Tym razem wykonał skok między barkami pływającymi po londyńskim odcinku Tamizy. Główną trudnością był bardzo krótki rozbieg i brak miejsca na hamowanie.

Travis Pastrana regularnie dokonuje rzeczy, które nie udawały się nikomu wcześniej. Na otwarcie nowego sezonu pokazów Nitro Circus przygotował efektowny skok z backflipem pomiędzy barkami zacumowanymi na Tamizie. Zobaczcie to na własne oczy!

Główna trudność tego skoku, to praktyczny brak miejsca na błąd w obliczeniach. Barki oferują bardzo mało miejsca na takie ekscesy, Travisowi musiał więc wystarczyć rozbieg o długości 46 metrów i tylko 11 metrów na hamowanie. Odległość między barkami to ok. 23 metrów. Travis nie jest pierwszym zawodnikiem, który podjął takie wyzwanie. W 2006 roku dla freestylera Mike’a Metzgera próba podjęta w Los Angeles skończyła się złamaniem kilku kręgów.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę