tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Szalony skok Travisa Pastrany w Londynie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Szalony skok Travisa Pastrany w Londynie

Autor: Konrad Bartnik 2017.10.09, 10:16 Drukuj

Niepowtarzalny Travis Pastrana po raz kolejny zadziwia świat. Tym razem wykonał skok między barkami pływającymi po londyńskim odcinku Tamizy. Główną trudnością był bardzo krótki rozbieg i brak miejsca na hamowanie.

Travis Pastrana regularnie dokonuje rzeczy, które nie udawały się nikomu wcześniej. Na otwarcie nowego sezonu pokazów Nitro Circus przygotował efektowny skok z backflipem pomiędzy barkami zacumowanymi na Tamizie. Zobaczcie to na własne oczy!

NAS Analytics TAG

Główna trudność tego skoku, to praktyczny brak miejsca na błąd w obliczeniach. Barki oferują bardzo mało miejsca na takie ekscesy, Travisowi musiał więc wystarczyć rozbieg o długości 46 metrów i tylko 11 metrów na hamowanie. Odległość między barkami to ok. 23 metrów. Travis nie jest pierwszym zawodnikiem, który podjął takie wyzwanie. W 2006 roku dla freestylera Mike’a Metzgera próba podjęta w Los Angeles skończyła się złamaniem kilku kręgów.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr