tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Sparaliowany Bruce Cook krci backflipy motocyklem w Nitro Circus [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Sparaliowany Bruce Cook krci backflipy motocyklem w Nitro Circus [VIDEO]

Autor: Dominika Jochymska 2020.10.16, 15:51 Drukuj

Ten film, to historia Bruce'a Cooka, wschodzącej gwiazdy Freestyle Motocrossu, który doznał fatalnej kontuzji. Kontuzji, która położyłaby kres pragnieniu większości zawodników, aby kiedykolwiek znowu jeździć, nie mówiąc już o kontynuowaniu kariery FMX.

Bruce złamał kręgosłup i został sparaliżowany, gdy próbował wylądować pierwszego w historii podwójnego frontflipa na motocyklu podczas Nitro Circus Live. Pomimo złych prognoz, za swój cel postawił sobie powrót na motocykl i pobicie kolejnych rekordów pomimo trwałej kontuzji.

NAS Analytics TAG

Film zabiera nas w podróż do przeszłości, od lat dziecięcych, prowadzi dalej przez start w X Games, treningi u Travisa Pastrany, aż po feralny dzień 3 stycznia 2014 w Hamilton w Kanadzie i dalej. Dalej, ponieważ Bruce nie zamierzał zawieszać swojej kariery, pomimo trudnych chwil i pomimo niepełnosprawności. Mega inspirująca historia, która sprawia, że licznik czasu w filmie nie ma znaczenia. Zdecydowanie warto obejrzeć!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr