tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ryan Capes nie yje
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ryan Capes nie yje

Autor: Dominika Jochymska 2020.05.08, 10:07 1 Drukuj

Na swoim koncie ma pięć różnych rekordów świata, występował z legendarną ekipą Crusty Demons, a jego wyczyny zostały uwiecznione w wielu świetnych produkcjach filmowych spod znaku moto. Zmarł w środę, 6. maja, w wieku 40. lat.

Ryan Capes, na poważnie, zaczął skakać w dal w 2002 roku. Szybko odkrył prawdziwą pasję w pokonywaniu w powietrzu kolejnych metrów. W 2006 roku, podczas Evel Knievel Days, Ryan wykonał skok nad 5 wywrotkami. Warunki były bardzo trudne, ponieważ mocno wiało, jednak wszystko poszło zgodnie z planem. Sam Evel, który stał na szczycie lądowania, po tym wyczynie nazwał Ryana nowym królem. W 2008 roku Capes pobił rekord świata, kiedy na motocyklu pokonał dystans niemal 391 stóp, czyli ponad 119 metrów. W sumie, na swoim koncie Ryan miał kilka rekordów w konfiguracji dirt to dirt, ramp to ramp i ramp to dirt.

NAS Analytics TAG

Występował z Crusty Demons, a jego wyczyny można zobaczyć w wielu produkcjach filmowych m.in.: Crusty Demons i On the Pipe. W przyszłym roku swoją premierę będzie miał film o historii skoków długodystansowych, w którym, jak zapewnił jeden z producentów Jay Schweitzer, Capesa na pewno nie zabraknie.

Od kilku lat Ryan zmagał się z uzależnieniem od narkotyków. Zmarł w środę, 6. maja w wieku 40 lat. Oficjalnej przyczyny zgonu na razie nie podano.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr