tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Technologiczny demon. Czy tak będzie wyglądało BMW M 1000 RR?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Broger Desktop Extra Baner 960x300
Broger Mobile Baner 960x300

NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Technologiczny demon. Czy tak będzie wyglądało BMW M 1000 RR?

Autor: Janusz Bębenek 2020.06.08, 09:55 3 Drukuj

Dokładnie rok temu BMW złożyło wnioski patentowe na modele o M 1000 RR, M 1000 XR oraz M 1300 GS, które zgodnie z tradycją niemieckiego producenta mają być mocniejszymi i doskonale wyposażonymi wersjami znanych już maszyn. Od tego czasu z nie dochodzą do nas żadne informacje na temat postępu prac, natomiast projektant Nirjar Mardal pozwolił sobie na stworzenie wizualizacji sportowego M 1000 RR. Wygląda obłędnie!

Literka M w słowniku fanów marki BMW zajmuje bardzo szczególne miejsce. W ten sposób oznaczane są najmocniejsze, najlepiej wyposażone i fabrycznie tuningowane pojazdy bawarskiej marki. Pakiet dodatków z serii M dla sportowego S 1000 RR jest dostępny już od dwóch lat, natomiast w czerwcu zeszłego roku BMW poszło dalej - opatentowało nazwy trzech modeli, które nie budzą większych wątpliwości: M 1000 RR, M 1000 XR oraz M 1300 GS. 

NAS Analytics TAG

Szczególnie silne emocje budzi sportowy M 1000 RR, po którym spodziewamy się, że będzie czymś w rodzaju drogowej wersji hypersportowego HP4. Nie ma żadnych przecieków z centrali BMW na temat tego, jak mógłby wyglądać ten motocykl, co rozpala wyobraźnię nie tylko fanów, ale też działających na całym świecie projektantów i grafików. Jeden z nich, Nirjar Mardal, opublikował niedawno autorską wizualizację M 1000 RR. Oprócz wściekłego wizerunku, lekkiego karbonowego ogona odważył się na tak ekstrawaganckie dodatki, jak fioletowa końcówka wydechu oraz turbosprężarka. 

Czy Niemcy zdecydują się na tak odważny projekt? Zobaczymy. 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę