tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Tadek Błażusiak i Bartek Obłucki w Indoor Enduro

Tadek Błażusiak i Bartek Obłucki w Indoor Enduro

Autor: Redakcja 2008.11.12, 12:35 Drukuj

W miniony weekend przy organizowanych targach w Mediolanie odbyły się zawody w których brali udział Tadek Błażusiak i Bartek Obłucki

Klasyfikacje zapowiadały się bardzo dobrze. Niestety wyścig finałowy był pechowy dla naszych utytułowanych zawodników, którzy zaliczyli małe wywrotki. Ostatecznie Tadek skończył na 4. pozycji, a Bartek na 7.

A oto kilka słów Bartka Obłuckiego:

„Impreza była zorganizowana bardzo dobrze. Tor był dość trudny, ale bez większych niespodzianek, przygotowany rewelacyjnie. Piątek nie należał do najlepszych dni, ale w niedzielę miałem więcej szczęścia. Jako Team Husqvarna zajęliśmy 3. miejsce zaraz za Hondą i Yamahą, a ja indywidualnie w swojej klasie wywalczyłem 2. miejsce".

Trzymamy kciuki za Bartka i Tadka, którzy wezmą udział w zbliżających się rundach Pucharu Świata w Indoor Enduro.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę