tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 KTM promuje 350 EXC-F - jak Błażusiak pojechał w IEWC?

KTM promuje 350 EXC-F - jak Błażusiak pojechał w IEWC?

Autor: Piotr Jędrzejak 2011.02.15, 11:13 1 Drukuj

Producent z Mattighofen stawia na promocję swojego teamu, nowego motocykla i Tadka Błażusiaka

Pisaliśmy już o oficjalnej prezentacji fabrycznego zespołu KTM, która odbyła się w Barcelonie. Miała tam wtedy miejsce II runda Mistrzostw Świata w Halowym Enduro, w której oczywiście zwyciężył nasz Tadek Błażusiak, a z której na stronach Ścigacz.pl znajdziecie również relację. Chcąc o sobie przypomnieć, KTM wczoraj opublikował film z tych właśnie dwóch wydarzeń.

Przy okazji prezentacji teamu, pomarańczowi stawiają przede wszystkim na promocję swojego nowego sprzętu enduro, a mianowicie EXC-F 350. No i oczywiście, nie mogli też zapomnieć o swoim kluczowym zawodniku w halowym i ekstremalnym enduro, Taddym Błażusiaku. Wprawdzie Polak nie jeździ na EXC-F 350 w startach Indoor Enduro World Championship, ale w klipie znalazło się kilka ciekawych ujęć z Tadkiem w roli głównej. Nową 350-tkę ujeżdza jednak główny rywal Taddiego, jego kolega zespołowy David Knight. Zajął on w Barcelonie dwa drugie i jedno trzecie miejsce.

Zdjęcia
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę