tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 KTM promuje 350 EXC-F - jak Błażusiak pojechał w IEWC? NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

KTM promuje 350 EXC-F - jak Błażusiak pojechał w IEWC?

Autor: Piotr Jędrzejak 2011.02.15, 11:13 1 Drukuj

Producent z Mattighofen stawia na promocję swojego teamu, nowego motocykla i Tadka Błażusiaka

Pisali¶my już o oficjalnej prezentacji fabrycznego zespołu KTM, która odbyła się w Barcelonie. Miała tam wtedy miejsce II runda Mistrzostw ¦wiata w Halowym Enduro, w której oczywi¶cie zwyciężył nasz Tadek Błażusiak, a z której na stronach ¦cigacz.pl znajdziecie również relację. Chc±c o sobie przypomnieć, KTM wczoraj opublikował film z tych wła¶nie dwóch wydarzeń.

Przy okazji prezentacji teamu, pomarańczowi stawiaj± przede wszystkim na promocję swojego nowego sprzętu enduro, a mianowicie EXC-F 350. No i oczywi¶cie, nie mogli też zapomnieć o swoim kluczowym zawodniku w halowym i ekstremalnym enduro, Taddym Błażusiaku. Wprawdzie Polak nie jeĽdzi na EXC-F 350 w startach Indoor Enduro World Championship, ale w klipie znalazło się kilka ciekawych ujęć z Tadkiem w roli głównej. Now± 350-tkę ujeżdza jednak główny rywal Taddiego, jego kolega zespołowy David Knight. Zaj±ł on w Barcelonie dwa drugie i jedno trzecie miejsce.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s± prywatnymi opiniami użytkowników portalu. ¦cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz s± moderowane. Komentarze po dodaniu s± widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadaj±cym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu ¦cigacz.pl lub Regulaminu Forum ¦cigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualno¶ci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep ¦cigacz

    na górę