tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Salon Harley-Davidson GOC Rzeszów - sygnowany przez Game Over Cycles
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Salon Harley-Davidson GOC Rzeszów - sygnowany przez Game Over Cycles

Autor: Maciej Pater 2017.03.03, 09:27 Drukuj

Fani motocykli Harley-Davidson mają kolejne, warte ich uwagi miejsce na mapie Polski. Na Podkapraciu bowiem powstał największy w Polsce, i w całej Europie Środkowo-Wschodniej, salon tej amerykańskiej marki - Game Over Cycles.

Otwarcie nowego salonu poprzedziła huczna uroczystość, oficjalnie rozpoczynająca działanie nowego dealera marki Harley-Davidson na Podkarpaciu. Właścicielem i twórcą salonu jest z powodzeniem działająca już na tym rynku wytwórnia motocykli typu Custom - firma Game Over Cycles, która od ubiegłego roku jest również autoryzowanym dealerem motocykli H-D.

NAS Analytics TAG

Nowy, dwupiętrowy salon o powierzchni użytkowej 1500 m kw. znajduje się w Rzeszowie przy ul. Ludwika Chmury. Mieści się w nim salon sprzedaży oraz serwis motocykli Harley-Davidson oraz salon firmowy Game Over Cycles. W budynku będzie można nabyć także oryginalne części, odzież kaski i akcesoria - wszystko sygnowane logiem H-D.

W customowej części salonu będzie można oglądać najwspanialsze projekty stworzone przez ekipę GOC. Ozdobą salonu będzie na pewno, zbudowany we współpracy ze światowej sławy zespołem Behemoth, potężny i mroczny Behemoth Bike. Na szczególną uwagę zasługuje również The Recidivist, czyli pierwszy na świecie motocykl pokryty tautażami, zdobywca ośmiu międzynarodowych nagród na całym świecie. 

W salonie GOC będzie można zakupić także odzież z linii Game Over Cycles Wear, oraz produkowane przez GOC customowe cześci.

Otwarcie salonu dla klientów nastąpi 6 marca 2017 roku.

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
salon goc z gory2harley custom
NAS Analytics TAG
salon goc z zewnatrzcustom lampa
harley herbysalon goc scena
koszulka gocrobi jej zdjecie
salon gocfreeborn brodhers
salon goc filmsalon goc freeborn brothers
salon goc gosciesalon goc people
goc tatooV-rod
harley filtrsalon goc bar
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę