tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Road King Special 2017: Nowy model Harley-Davidson
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Road King Special 2017: Nowy model Harley-Davidson

Autor: Informacja prasowa 2017.02.09, 11:03 Drukuj

Dla wielu motocyklistów model Road King® to klasyczny motocykl turystyczny Harley-Davidson®. Jego sylwetka podkreśla bogatą historię - to konstrukcja, która wytrzymała próbę czasu, o korzeniach sięgających 1949 roku, kiedy to pierwsza seria o oznaczeniu FL pojawiła się na drogach. Nadchodzi jednak nowe…

Rok 2017 to nowy i ekscytujący rozdział w historii Harley-Davidson. Oto powstał Road King Special - motocykl o nowym, buntowniczym i zdecydowanie mroczniejszym charakterze. Maszyna czerpie świeżość i dynamikę ze współczesnych ulic, tworząc coś wyjątkowego.

NAS Analytics TAG

Road King Special to agresywny, nowy custom Harley-Davidson w stylu bagger. Jego nowoczesny styl podkreśla podwyższona kierownica Mini Ape, wydłużone kufry, obniżony profil oraz dominujące czarne wykończenie. Sercem tej maszyny jest znakomity, nowy silnik Milwaukee-Eight, zapewniający większy moment obrotowy i lepsze przyspieszenie. Nowy przedni widelec i nowe tylne amortyzatory zapewniają lepsze prowadzenie i komfort jazdy. Pojazd malowany w czterech przyciągających wzrok  opcjach lakieru.

Brad Richards, wiceprezes ds. stylistyki i projektowania w firmie Harley-Davidson: "Seria FL od zawsze odzwierciedlała czystość doznań z jazdy motocyklami Harley-Davidson. Zamieniając powierzchnie chromowane na czarne i obniżając profil motocykla, przenieśliśmy klasyczną maszynę Road King w całkowicie nową przestrzeń, która jest szczególnie aktualna na obecnej scenie motocykli custom typu bagger. Stworzony do jazdy bez kompromisów, motocykl Road King Special jest wręcz przepełniony gniewem. Zupełnie tak, jak go zaprojektowaliśmy..."

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr