tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 "Discover More" - Odkryj wicej testujc motocykl Harley-Davidson z rodziny Touring
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

"Discover More" - Odkryj wicej testujc motocykl Harley-Davidson z rodziny Touring

Autor: Informacja prasowa 2017.03.01, 16:18 Drukuj

Nadszedł czas, aby "Odkryć więcej" w nowych motocyklach Harley-Davidson z rodziny Touring i zyskać szansę na wygraną! Przekonaj się osobiście, co potrafi nowy silnik Milwaukee-Eight.

Odkryj też wszechstronność nowego zawieszenia w modelach Harley-Davidson Touring z rocznika 2017. Skorzystaj z bezpłatnej jazdy próbnej dowolnym modelem motocykla Harley-Davidson Touring 2017 pomiędzy 01 marca a 15 maja 2017 i zyskaj szansę na podróż marzeń. Zwycięzca otrzyma 20 000 PLN na podróż wybranym modelem H-D Touring, w wybranym miejscu na świecie.

NAS Analytics TAG

Harley-Davidson po raz kolejny oferuje możliwość wygrania niesamowitej nagrody. Wystarczy w dniach 01.03-30.04.2017 zarejestrować zgłoszenie do konkursu i skorzystać z bezpłatnej jazdy próbnej motocyklem Harley-Davidson Touring, aby zyskać szansę na wygranie motocyklowej podróży marzeń.

Motocykle Harley-Davidson Touring z rocznika 2017 oferują kierowcy i pasażerowi więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Każdy model jest wyposażony w fantastyczny silnik Milwaukee-Eight®, zapewniający więcej mocy, większą prędkość i szybsze przyspieszenie oraz wiele innych nowości. Dzięki jeździe próbnej "Discover More" można odkryć zalety całkowicie nowego zawieszenia, kufrów i schowków z systemem one-touch oraz moc i czystość dźwięku systemu multimedialnego Boom!™. Od ponadczasowego modelu Road King®, poprzez inspirowanego stylem hot-rod baggera Street Glide®, aż po najwyższy komfort motocykla Ultra Limited - każdy znajdzie odpowiedni model dla swojej własnej drogi.

Skorzystanie z jazdy próbnej w ramach konkursu "Discover More Harley-Davidson 2017" oznacza szansę na wygranie motocyklowej podróży marzeń. Nagrodą jest 20 000 PLN na wynajem motocykla Harley-Davidson Touring w dowolnym miejscu na świecie (w punkcie H-D Authorized Rentals) oraz na pokrycie kosztów podróży. Zwycięzca sam wybierze model motocykla do wynajęcia, trasę, noclegi i atrakcje w podróży. To może być Twoja podróż życia!

Jeśli jeszcze nie doświadczyłeś jazdy w siodle nowego motocykla Harley-Davidson z rodziny Touring jest to najlepszy czas, aby to zrobić - może właśnie Ty wygrasz przygodę, której nigdy nie zapomnisz. Dowiedz się więcej na www.harley-davidson.pl lub bezpośrednio na stronie konkursu.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr