tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Harley-Davidson przygotowuje wielkie obchody 115 rocznicy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Harley-Davidson przygotowuje wielkie obchody 115 rocznicy

Autor: Informacja prasowa 2017.06.26, 11:53 Drukuj

Już w przyszłym roku Harley-Davidson będzie świętował 115 rocznicę swojego istnienia. Wielkie obchody odbędą się niedaleko za naszą granicą - w czeskiej Pradze - w dniach 5-8 lipca 2018 roku.

Po wielkiej imprezie w Pradze, w dniach 30 sierpnia - 3 września, zostanie zorganizowane podobne wydarzenie w Milwaukee.Wszyscy byli, obecni i przyszli motocykliści oraz pasjonaci jednośladów będą mile widziani.

NAS Analytics TAG

W planach jest wielka wystawa prezentująca całą historię H-D w strefie Expo z ponad 150 motocyklami oraz parada przez Pragę. Uczestnicy imprezy będą mogli również przetestować modele z rocznika 2018 w ramach Harley-Davidson Demo Truck. W centralnym punkcie powstanie wioska H.O.G., a Arena Dark Custom będzie połączeniem mrocznego wystroju i adrenaliny. Występy na żywo zapewnią grające rock, blues, reggae i rap czeskie i słowackie zespoły, a motocyklowy pokaz kaskaderski Stunt Show z pewnością przyspieszy bicie serca.

Wydarzenie, organizowane przy pełnym wsparciu rządu Czech, będzie stanowić centralny punkt międzynarodowych obchodów rocznicowych marki Harley-Davidson. Organizatorzy spodziewają się ponad 100 000 odwiedzających w ciągu czterech dni trwania imprezy.

Miejsce imprezy nie jest przypadkowe. Marka Harley-Davidson ma w Czechach długą historię, a w Pradze znajduje się najstarszy w Europie, działający już od 90 lat, klub H-D ­- Harley-Davidson Club Praha.

Można już rezerwować bilety na imprezę rocznicową w Pradze. Jest też możliwy zakup Pakietu Uczestnika o unikalnej zawartości. Więcej informacji dostępnych pod adresem www.h-d.com/115.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr