tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rekord świata w długości palenia gumy pobity!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rekord świata w długości palenia gumy pobity!

Autor: Informacja prasowa 2017.05.24, 11:29 Drukuj

W sobotę 20 maja w Rzeszowie odbyła się próba pobicia rekordu Guinnessa w "długości palenia gumy". Imprezę zorganizowała firma Game Over Cycles oraz salon GOC Harley-Davidson Rzeszów. Zadania podjął się Maciej "DOP" Bielicki z ekipy Stunt Story, jedyny w kraju stunter wykonujący tricki na motocyklu Harley. Dotychczasowy rekord został ustanowiony rok temu w USA i wynosił 2 mile (ok. 3,6 km). Próba przeprowadzona przez Polaków zakończyła się powodzeniem i według pomiarów geodety wykonanych po przejeździe, osiągnięty dystans wyniósł dokładnie 4479,47 m. Maciej DOP ustanowił tym samym nowy rekord świata w długości palenia gumy. Rekord został pobity na motocyklu Harley-Davidson Street Rod.

Wynik jest na obecną chwilę nieoficjalny. Organizatorzy złożą teraz całą dokumentacje dowodową - pomiar geodety, zeznania świadków, nagrania video - do biura rekordów Guinnessa i w ciągu dwóch tygodni powinna nadejść odpowiedź potwierdzająca czy rekord został oficjalnie uznany.

Maciej DOP Rekord swiata w dlugosci palenia gumy 09

Maciej DOP Rekord swiata w dlugosci palenia gumy 04

Maciej DOP Rekord swiata w dlugosci palenia gumy 03

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę