Startuje Freedom on Tour! 23 Motocykle. 21 Imprez. 8 Krajów

Autor: Informacja prasowa 2017.04.20, 15:38 Drukuj

Jeśli nie możesz znaleźć wolności, Harley przywiezie ją do ciebie…Już w ten weekend (22-23 kwietnia) rozpoczyna się kolejna edycja Harley on Tour - cyklu imprez organizowanych w całej Europie przez Harley-Davidson dla wszystkich miłośników motocykli.

Pasjonaci dwóch kółek będą mogli osobiście doświadczyć jazdy najnowszymi motocyklami Harley-Davidson. Do dyspozycji uczestników pełna ciężarówka motocykli, czyli 23 maszyny z rocznika 2017, w tym modele Touring wyposażone w najnowszy silnik Milwaukee-Eight.

Nie widział świata ten, kto nie widział go z siodła motocykla Harley. Ty masz do wyboru aż 23 najnowsze modele. Coś cię jeszcze powstrzymuje?

Imprezy odbywać się będą w weekendy w wybranych miastach Polski, a pierwszym przystankiem trasy w Polsce jest Częstochowa.

Więcej informacji: www.harley-davidson.pl w zakładce IMPREZY/Harley on Tour 2017

Miejsca i daty:

 • 22-23 kwietnia - CZĘSTOCHOWA
  ul. 7 Kamienic 26 (parking Jasnej Góry)
 • 29-30 kwietnia - WROCŁAW
  Appaloosa, ul. Partynicka 8
 • 06-07 maja - POZNAŃ
  V-Force, ul. Św. Michała 43
 • 13-14 maja - Szczecin
  H-D Szczecin, ul. Gdańska 22a
 • 20-21 maja - Gdańsk
  H-D Gdańsk, ul. Miałki Szlak 4/8
 • 27-28 maja - Warszawa
  Liberator, ul. Górczewska 30
 • 03-04 czerwca - Łódź
  H-D Łódź, ul. Dąbrowskiego 207/225
 • 24-25 czerwca - Warszawa
  H-D Twin Peaks, ul. Taneczna 71
 • 01-02 lipca - RZESZÓW
  H-D Rzeszów, ul. Ludwika Chmury
Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

  na górę