tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowy Harley-Davidson Street Rod
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowy Harley-Davidson Street Rod

Autor: P.B. 2017.03.10, 10:42 Drukuj

Rodzina Harley-Davidson powiększa się o nowy model. Tym razem jest to Street Rod - lekki, stylowy motocykl z charakterem w rozsądnej cenie.

Więcej mocy

NAS Analytics TAG

Na pierwszy rzut oka widać podobieństwo do modelu Street 750, lecz po chwili okazuje się, że mamy do czynienia z zupełnie innym sprzętem. Nowy silnik  High Output Revolution X 750 V-Twin generuje 18 procent więcej mocy w stosunku do poprzedniej 750-tki. Jednostka napędowa ma teraz wydajniejszy układ dolotowy i nową, podwójną przepustnicę o średnicy 42 mm, nowe czterozaworowe głowice, wałki rozrządu oraz wysokowydajny wydech. Stopień sprężania został zwiększony z 11:1 do 12:1, a maksymalna wartość obrotów wzrosła z 8000 do 9000 obr./min.

Ostrzejsza geometria

Inżynierowie dołożyli 17-calowe koła, przedni widelec typu upside-down o średnicy rur 43 mm i zmienili geometrię (jest teraz ostrzejsza, co ma pozytywnie wpłynąć na precyzję prowadzenia). Z tyłu zamontowano amortyzatory typu piggyback, wyposażone w zewnętrzny zbiornik, dzięki czemu pojemność oleju jest większa, nie wpływając na efektywność tłumienia. Zakres ich ruchu został zwiększony o ponad 30%. Wahacz został wydłużony, aby pasował do dłuższych amortyzatorów. Udoskonalenia nie ominęły również hamulców. Z przodu mamy dwutłoczkowe zaciski oraz dwie tarcze o średnicy 300 mm.

Większe pochylenia w zakrętach

Zmienił się kształt siodła i jego wysokość (urosła do 765 mm). Motocykl jest wyposażony w nowe, kute dźwignie hamulca i zmiany biegów oraz aluminiowe podnóżki. Nowe lusterka wsteczne mocowane do końców kierownicy można zamontować nad lub pod manetkami. Kąty wychylenia motocykla, które wynosiły 28,5° z prawej i lewej strony zostały zwiększone do 37,3° z prawej strony i 40,2° z lewej, aby zaspokoić potrzeby miłośników ostrzejszej jazdy. Płaska kierownica w stylu drag pozwala przyjąć bardziej agresywną pozycję.

Barczysta postura

Street Rod do lepszego silnika i właściwości jezdnych dodaje oczywiście szczodrą dawkę stylistyki Dark Custom. Masywny, czarny widelec i półki, ozdobione nową owiewką, wizualnie zwiększają masę przodu motocykla. Wysokość maszyny i 17-calowe koła sprawiają, że Street Rod nabiera barczystej postury. Do wyboru mamy trzy opcje lakieru.

Przy obecnym kursie dolara cena motocykla to 36 200 zł.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr