tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Red Bull Imagination powraca z nowym torem [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Red Bull Imagination powraca z nowym torem [VIDEO]

Autor: Dominika Jochymska 2021.08.19, 11:51 Drukuj

Po bardzo udanym debiucie w zeszłym roku, Red Bull Imagination powróci na wzgórza w Kansas i wypełni je dźwiękami motocykli crossowych, przynosząc ze sobą niesamowitą dawkę kreatywności.

Te czterodniowe zawody freeride'owe zrodziły się w umyśle Tylera Beremana, a zostały urzeczywistnione przez Jasona Bakera z Dream Traxx. To rywalizacja, która zapewnia jednym z najlepszych freeriderów na świecie kreatywny tor do pojechania swoich wymarzonych linii. W tym roku, ten specjalnie zaprojektowany "plac zabaw" zadebiutuje rozszerzonymi funkcjami i nowymi koncepcjami, które jeszcze bardziej oddalają się od ograniczeń wyścigowych, umożliwiając kierowcom urzeczywistnienie ich najbardziej odjechanych wizji.

NAS Analytics TAG

Kilka nowych funkcji, zaczerpniętych w dużej mierze z innych sportów akcji, zostanie wprowadzonych w tym roku, oferując zawodnikom więcej miejsca i możliwości, aby pokazać swój styl. Ponadto w tegorocznej edycji nie będzie linii startu i mety, co pozwoli zawodnikom na większą swobodę i fantazję, kiedy samodzielnie będą mogli wybrać miejsce startu i zakończenia przejazdu.

Tegoroczne elementy obejmą:

- Technical Jib - sekcja w stylu snowboardowym, obejmująca wallride i wybicie, z którego zawodnicy będą mogli skakać w różnych kierunkach,
- The Transfer Zone - sekcja transferów inspirowanych supercrossem i wyczynami Kevina Windhama z klimatem skateparku, zapewniająca zawodnikom możliwość do wyrażania siebie w niezliczonych kombinacjach linii,
- Sekcję Big Dawg - element z boku Quarterpipe'a, dzięki któremu zawodnicy mogą być bardziej kreatywni w tej przestrzeni, z opcjami wykorzystania lądowania we wszystkich kierunkach.

Z toru na pewno nie znikną ulubione elementy zawodników: Quarterpipe, skok nad drzewami, kontener, transfery shark fin i wiele innych.

Na torze, podobnie jak w zeszłym roku, zobaczymy Tylera Beremana, Ryana Sipesa, Colby'ego Rahę i Toma Parsonsa. Do nich dołączą jedni z najbardziej utalentowanych zawodników freeride'u. Pełny skład zawodników i panel sędziowski zostaną ogłoszone w nadchodzących tygodniach.

Całą akcję będzie można śledzić 14 września na kanale Red Bull Motorsports w serwisie YouTube oraz Red Bull TV.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr