tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 X Games 2022: najlepsze tricki, najwiksze Whipy. Wyniki dyscyplin MotoX [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
 
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

X Games 2022: najlepsze tricki, najwiksze Whipy. Wyniki dyscyplin MotoX [VIDEO]

Autor: Dominika Jochymska 2022.07.22, 12:08 Drukuj

W części motocyklowej tegoroczne X Games za nami. Drugi rok z rzędu zaproszeni zawodnicy rywalizowali w parku Axella Hodgesa - Slayground. Niestety, podobnie jak rok temu, również i tym razem zawody były zamknięte dla publiczności.

Zawodnicy walczyli o medale w konkurencjach: Freestyle, Best Trick, Best Whip, QuarterPipe High Air oraz freestyle na motocyklach o pojemności 110 ccm.

NAS Analytics TAG

W konkurencji Freestyle złoty medal zdobył Rob Adelberg. Australijczyk, który rok temu był trzeci, tym razem nie dał szans rywalom, a precyzyjnie skrojona lista tricków z Frontflipami, California Roll i kombinacjami Backflipów tym razem dała mu złoto. Choć, w pewnym momencie, było blisko katastrofy. Katastrofy, której nie uniknął Jackson Strong. Rodak Adelberga po świetnej pierwszej połowie przejazdu, zaliczył upadek i zakończył swoją rywalizację.

Srebrny medal wywalczył ubiegłoroczny mistrz Luc Ackermann, a brąz powędrował w ręce Josha Sheehana. Pełne wyniki tej konkurencji znajdziecie TUTAJ

W konkursie Best Whip zawodnicy wykonywali swoje tricki kilkukrotnie. W jednym przejeździe każdy z zawodników mógł wykonać dwa Whipy z rzędu. Ostatecznie złoty medal zdobył Julien Vanstippen, który w zeszłym roku stanął na najniższym stopniu podium. Drugie miejsce zajął gospodarz - Axell Hodges, a trzecie Tom Parsons. Pełne wyniki znajdziecie TUTAJ.

W przypadku konkurencji Best Trick, na podium znaleźli się ci sami zawodnicy, co w konkurencji Freestyle. Tym razem jednak Josh Sheehan i Luc Ackermann zamienili się miejscami w klasyfikacji. Złoto wywalczył Rob Adelberg, który wykonał Frontflipa No Footera, podwójny Backflip No Hander Josha Sheehana był wart srebra, a podwójny Backflip Nac Luca Ackermanna dał mu brązowy medal. Pełne wyniki znajdziecie TUTAJ.

W QuarterPipe High Air zawodnicy mieli po cztery próby, z których liczył się jeden, najlepszy wynik. Podobnie jak w ubiegłym roku w tej konkurencji rządzili Colby Raha i Axell Hodges. Ta dwójka już od kilku lat nie ma sobie równych w skokach wzwyż. Colby skoczył na wysokość niemal 15 metrów (49 stóp), co jest kolejnym rekordem tej konkurencji, Axell uzyskał niewiele mniej, bo 14,6 metra (48 stóp), a trzecie miejsce zajął Guillem Navas z wynikiem 13,82 metra (45 stóp i 4 cale). Pełne wyniki znajdziecie TUTAJ.

Konkurs 110-tek to po prostu freestyle na małych motocyklach. Co wbrew pozorom nie jest łatwą sprawą, ale za to dostarcza sporo dobrej zabawy. Tym razem z małymi kółkami najlepiej poradził sobie Axell Hodges, drugie miejsce zajął Banks Hovey, a trzecie Tim Ritson. Pełne wyniki możecie znaleźć TUTAJ.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr