tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Luc Ackermann wykonuje Backflipa na rzece w FMX Unloaded [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Luc Ackermann wykonuje Backflipa na rzece w FMX Unloaded [VIDEO]

Autor: Dominika Jochymska 2021.11.25, 12:32 Drukuj

Urzędujący Mistrz Świata FMX oraz złoty medalista X Games, Luc Ackermann wykonał na swoim motocyklu serię niespotykanych dotąd tricków, kreatywnie wykorzystując działający port jako tor do freestyle'u. Zwieńczeniem tego wyjątkowego filmu jest Backflip wykręcony na rzece z katedrą w Kolonii w tle.

Przy realizacji tego filmu Luc Ackermann zaprezentował trzy premierowe tricki. Luc wybrał się do Duisburga, największego portu śródlądowego na świecie, i przekształcił magazyn logistyczny Rhenus, wypełniony kontenerami, dźwigami, wózkami widłowymi i tonami kruszyw, w swój osobisty plac zabaw. Niemiecki zawodnik połączył istniejące tricki z nigdy wcześniej nie widzianymi oraz dynamiczną jazdą i nowatorskimi ujęciami.

NAS Analytics TAG

Ewolucje w filmie to między innymi Backflip Tsunami, wykonany w centrum Kolonii przed wspaniałą gotycką katedrą. Ackermann przeskoczył z jednej barki na drugą, kiedy te płynęły po Renie. Dodając do tego zapierający dech w piersiach skok z kontenera do ładowni barki, mamy niesamowity przejazd, który podnosi poprzeczkę w FMX.

Realizacja tego projektu wymagała 18 miesięcy ciężkiej pracy i poświęcenia. Efektem końcowym jest wyjątkowa sekwencja tricków uchwycona na filmie przez zespół ekspertów kierowany przez weterana FMX i koordynatora kaskaderów Busty'ego Woltera oraz pilota dronów FPV Paula Kuhna.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr