tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Luc Ackermann wykonuje Backflipa na rzece w FMX Unloaded [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Luc Ackermann wykonuje Backflipa na rzece w FMX Unloaded [VIDEO]

Autor: Dominika Jochymska 2021.11.25, 12:32 Drukuj

Urzędujący Mistrz Świata FMX oraz złoty medalista X Games, Luc Ackermann wykonał na swoim motocyklu serię niespotykanych dotąd tricków, kreatywnie wykorzystując działający port jako tor do freestyle'u. Zwieńczeniem tego wyjątkowego filmu jest Backflip wykręcony na rzece z katedrą w Kolonii w tle.

Przy realizacji tego filmu Luc Ackermann zaprezentował trzy premierowe tricki. Luc wybrał się do Duisburga, największego portu śródlądowego na świecie, i przekształcił magazyn logistyczny Rhenus, wypełniony kontenerami, dźwigami, wózkami widłowymi i tonami kruszyw, w swój osobisty plac zabaw. Niemiecki zawodnik połączył istniejące tricki z nigdy wcześniej nie widzianymi oraz dynamiczną jazdą i nowatorskimi ujęciami.

NAS Analytics TAG

Ewolucje w filmie to między innymi Backflip Tsunami, wykonany w centrum Kolonii przed wspaniałą gotycką katedrą. Ackermann przeskoczył z jednej barki na drugą, kiedy te płynęły po Renie. Dodając do tego zapierający dech w piersiach skok z kontenera do ładowni barki, mamy niesamowity przejazd, który podnosi poprzeczkę w FMX.

Realizacja tego projektu wymagała 18 miesięcy ciężkiej pracy i poświęcenia. Efektem końcowym jest wyjątkowa sekwencja tricków uchwycona na filmie przez zespół ekspertów kierowany przez weterana FMX i koordynatora kaskaderów Busty'ego Woltera oraz pilota dronów FPV Paula Kuhna.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG
Zobacz również

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę