tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Luc Ackermann pobi rekord wiata ustanowiony przez Travisa Pastran [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Luc Ackermann pobi rekord wiata ustanowiony przez Travisa Pastran [VIDEO]

Autor: Dominika Jochymska 2020.07.31, 14:35 Drukuj

Mistrz Świata we Freestyle Motocrossie, Luc Ackermann, dokonał historycznego wyczynu. W czasie 30 sekund wykręcił więcej Backflipów niż kiedyś Travis Pastrana. Tym samym, pochodzący z Niederdorli w Turyngii zawodnik, pobił rekord świata należący do Pastrany od 12 lat.

Ackermann przez trzy tygodnie ćwiczył wykonywanie mini backflipów jeden po drugim. Wbrew pozorom to nie jest łatwa sztuka, wykonać mini salta na pełnowymiarowym motocyklu. Wiele rzeczy może pójść absolutnie źle. W tym przypadku na szczęście tak się nie stało. Luc jest utalentowanym i bardzo żywiołowym zawodnikiem, ale już nie raz udowadniał, że potrafi być maksymalnie skoncentrowany i utrzymać nerwy na wodzy.

NAS Analytics TAG

Nowy rekord został ustanowiony 12 lipca  w Sperenbergu. Do pobicia rekordu w zupełności wystarczyłoby dziewięć Backflipów, jednak Luc postanowił podnieść poprzeczkę. Jego celem było wykonanie dziesięciu salt w 30 sekund. I trzeba przyznać, że wyszło mu to perfekcyjnie. Ba! Poprawił nawet czas. Po wykonaniu dziesiątego salta stoper zatrzymał się na imponującym wyniku 28,95 sekundy.

Poniżej video z bicia rekordu przez Luca Ackermanna

A tutaj możecie zobaczyć, jak to wyglądało w przypadku Travisa Pastrany 12 lat temu.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr