tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Navas Petit oficjalnym ambasadorem GASGAS
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Navas Petit oficjalnym ambasadorem GASGAS

Autor: Informacja prasowa 2021.02.23, 13:26 Drukuj

GASGAS ogłosił podpisanie umowy z najnowszym oficjalnym ambasadorem marki, Navasem Petit. Hiszpańskiemu freeriderowi nie jest obce dawanie w gaz, co często zdarza się, gdy zwisa z boku motocykla podczas wykonywania swoich wielkich tricków. Teraz, uzbrojona w GASGAS MC 450F i skupiona na przekraczaniu granic, gwiazda mediów społecznościowych osiągnie jeszcze bardziej zawrotne wyżyny w 2021 roku.

Navas Petit, czyli inaczej Guillem Navas, żyje po to, by jeździć na motocyklu i dobrze się bawić, tak jak GASGAS. Niezwykle utalentowany Hiszpan, który stworzył legion ponad 415 000 obserwujących na TikToku, nie kocha niczego bardziej niż skoki z rampy i wyrażanie siebie na motocyklu dzięki swojemu unikalnemu stylowi i umiejętnościom.

NAS Analytics TAG

Petit równie dobrze czuje się skacząc z rampy, jak podczas freeride'u po wzgórzach w pobliżu swojego domu w Hiszpanii. 23-latek, zapalony twórca treści, regularnie dzieli się swoimi oszałamiającymi skokami na kanałach TikTok i Instagram.

Będąc super ekscytującym dodatkiem do rosnącej listy ambasadorów marki GASGAS, Navas, który ma również nadzieję, że po raz pierwszy w historii zabierze GASGAS na X Games, będzie jeździł i rywalizował na pokładzie GASGAS MC 450F.

Navas Petit: - To niesamowite! Wsparcie ze strony GASGAS i robienie postępów w mojej karierze freestyle to naprawdę spełnienie marzeń. Bycie oficjalnym ambasadorem marki GASGAS to naprawdę wyjątkowe uczucie i daje mi dużo pewności siebie. To niewiarygodne. Wsparcie tak dużej marki pozwoli mi tylko jeździć więcej, tworzyć więcej - to dla mnie super ekscytujący czas! Motocykl jest tak dobry - lekki, mocny i naprawdę łatwy w prowadzeniu. Idealny do freeride'u.

Valentini Federico - szef marketingu GASGAS Motorcycles: - To naprawdę ekscytujące, że GASGAS łączy siły z Navasem. To naprawdę świetny zawodnik i niezwykle utalentowany. Jego filozofia jest taka sama jak nasza - jeździć na motocyklach i dobrze się bawić! Wsparcie ze strony GASGAS pozwoli mu jeszcze bardziej przekroczyć granice tego, co jest możliwe na crossówce. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co może zrobić na naszym MC 450F. Witaj, Navas!

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr