tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Stark VARG elektryczny motocykl motocrossowy rok po prezentacji. Czy stanie si hitem off-roadu?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Stark VARG elektryczny motocykl motocrossowy rok po prezentacji. Czy stanie si hitem off-roadu?

Autor: Dominika Jochymska 2022.12.15, 11:10 Drukuj

Innowacyjny Stark VARG cicho i szybko przeszedł przez fazy testów, nie zaliczając po drodze niepowodzeń. Notując natomiast sukcesy, takie jak relokacja zakładów produkcyjnych Stark Future, w celu zaspokojenia znacznie większego międzynarodowego popytu, niż spodziewał się producent.

Stark VARG po raz pierwszy wywołał poruszenie w branży dzięki niezrównanemu stosunkowi wydajności do wagi i trwałości. Opatentowany układ napędowy i układ chłodzenia akumulatora, a także innowacyjna koncepcja podwozia, to tylko niektóre obszary motocykla, którego każdy niuans został dokładnie przeanalizowany i wdrożony, aby wyprzedzić rywali z konwencjonalnymi silnikami spalinowymi.

NAS Analytics TAG

Od czasu pokazania Stark VARG (pisaliśmy o nim TUTAJ) historia Stark Future toczy się pełną parą. Prace rozwojowe i udoskonalanie motocykla trwały nieprzerwanie, a podczas globalnej premiery medialnej latem 2022 roku, prawie 60 różnych motocyklistów, profesjonalnych kierowców wyścigowych, dziennikarzy i ekspertów jednogłośnie pochwaliło premierowy model firmy.

Stark VARG jest już niemal finalnie gotowy i już niedługo motocykle te zostaną wysłane, aby zrealizować ponad 17 000 zamówień w przedsprzedaży. To jedna z najbardziej udanych premier motocyklowych, jakie kiedykolwiek widziała branża.

- Kiedy myślę o początkach Stark Future i pierwszych szkicach Stark VARG, a potem myślę o tym, gdzie jesteśmy dzisiaj - z fabryką i motocyklami prawie gotowymi do wysyłki - to był najlepszy rodzaj rewolucji - skomentował dyrektor generalny Stark Future, Anton Wass. - Reakcja, jaką otrzymaliśmy oraz pozytywny odbiór stojące za Stark VARG pokazują, że nasza wizja była rozsądna. Istnieje pokolenie jeźdźców i ludzi gotowych na ewolucję branży i przyjmujących energię elektryczną jako kolejny element doświadczenia motocyklowego.

- Stark VARG jest prawie gotowy i jest to dla nas naprawdę ważny moment. To kamień milowy i kolejny "początek" naszej historii jako firmy i naszej misji inspirowania branży motocyklowej do zrównoważonego rozwoju. Wchodząc w okres świąt i witania nowego roku - wielkiego roku dla nas i klientów z całego świata, którzy otrzymają swoje VARGi - chciałbym życzyć wszystkim naszym klientom, fanom, sponsorom i wszystkim naszym pracownikom fantastycznych Świąt Bożego Narodzenia. Nie mogę się doczekać reakcji ludzi, gdy otrzymają swój motocykl!

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr