tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Skok motocyklem nad jadcym pocigiem. A to nie najbardziej szalony skok Colbyego Raha!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Skok motocyklem nad jadcym pocigiem. A to nie najbardziej szalony skok Colbyego Raha!

Autor: Alonzo 2020.10.24, 12:44 Drukuj

Gdy wydawało Ci się, że w offroadzie widziałeś już wszystko. Efekty specjalne "Władcy Pierścieni" wydają się być zapisem z rzeczywistości przy tym, co Colby Raha pokazuje na tym wideo!

Na początku mieliśmy wrażenie, że facet jedzie na trialówce. Po bliższym przyjrzeniu się motocyklowi okazało się, że Colby Raha jeździ w tym roku na crossowej Husqvarnie 450. W sumie to logiczne, bo Colby jest mistrzem freestyle motocross, zwycięzcą tegorocznych X-Games. Jednak to, co wyczynia na początku swojego filmu, to ewolucje, które dotąd znaliśmy tylko ze świata trialu. Zobaczcie sami:

NAS Analytics TAG

Świetnie zrobiony film, ze znakomitą muzyką. Pomysłowość na tricki Colbyego Raha naprawdę robi wrażenie. Jesteśmy za tym, aby do kategorii festiwali filmowych dodać filmy autorskie, kręcone na potrzeby YouTube. Ta produkcja przebija wiele filmów kinowych, na przykład naiwną tanią sensację, lepioną siermiężnie przez Patryka Vegę. Colby Raha pokazuje całe piękno motocrossu i akcentuje słowo "FREE" (wolność) w nazwie dyscypliny freestyle motocross. Na takie filmy chcemy chodzić do kina i to po kilka razy.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr