tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jak uniknąć korków. Szalona jazda po mieście z Maddisonem i Beremanem
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jak uniknąć korków. Szalona jazda po mieście z Maddisonem i Beremanem

Autor: Dominika Jochymska 2020.01.22, 10:19 Drukuj

Robbie Maddison i Tyler Bereman znaleźli sposób na koszmarne korki w Los Angeles. Wystarczyło wskoczyć na motocykle, które wieźli na swoim pick upie. Miejski freeride w ich wydaniu, to coś, co bardzo przyjemnie się ogląda.

NAS Analytics TAG

Na co dzień obaj uprawiają freeride na wzgórzach. A tym razem z Los Angeles zrobili sobie prywatny, freeride'owy plac zabaw. Mijają kultowe zabytki, przedzierają sie przez zaułki, przecinają akwedukt. Czasem jadą na skróty przez budynek ratusza, a czasem wykonują imponujące skoki. Jest na co popatrzeć!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę