tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Red Bull Imagination: jak powstawa freeride'owy spot marze Tylera Beremana [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Red Bull Imagination: jak powstawa freeride'owy spot marze Tylera Beremana [VIDEO]

Autor: Dominika Jochymska 2020.10.16, 11:22 Drukuj

Freeriderzy od zawsze poszukują najlepszych miejscówek do jazdy, które mogliby nazwać spotami marzeń. Tyler Bereman poszedł o krok dalej - wymyślił sobie swój idealny tor do freeride'u, nadzorował całą budowę, a teraz go testuje.

Tyler Bereman to były zawodnik supercrossu, który zaprzestał ścigania zaledwie cztery lata temu. Wtedy zdecydował się całkowicie poświęcić temu, co od dziecka kochał najbardziej: freeride i freestyle. Od 2017 roku zdobył osiem medali X Games w konkurencji Best Whip, QuarterPipe High Air i Real Moto. Jest obecny w wielu produkcjach video, zaprasza go chociażby Robbie Maddison, a ich wspólną jazdę po ulicach Los Angeles mogliśmy oglądać TUTAJ.

NAS Analytics TAG

W chwili obecnaj Tyler Bereman jest jednym z najlepszych i najbardziej kreatywnych zawodników uprawiających freeride. Tyler od dawna marzył o wyjątkowym torze do freeride'u. Czerpał swoją inspirację z innych sportów akcji, od slopestyle snowboardu po MTB freeride czyli Red Bull Rampage. Bereman sądzi, że taki tor pozwoliłby najlepszym i najbardziej kreatywnym zawodnikom przekraczać granice tego, co mogą zrobić na motocyklu.

W ramach projektu Red Bull Imagination marzenie Beremana staje się faktem. W pierwszej odsłonie video, Bereman i ekspert w budowaniu torów Jason Baker z Dream Traxx jadą do Kansas, aby zamienić puste równiny w wymarzony tor do freeride'u. Gdy tor zaczyna nabierać kształtu, Bereman wskakuje na motocykl, aby osobiście sprawdzić efekty pracy ekipy Jasona. Następnie zaprasza na miejscówkę Toma Parsonsa, który jako drugi rider ma możliwość sprawdzić możliwości giganta. Tom jest pierwszym, ale nie ostatnim utytułowanym gościem, którego Tyler zaprosi na swoją miejscówkę marzeń.

Red Bull Imagination to czterodniowe wydarzenie freeride motocrossowe wymyślone przez Beremana, poczas którego sześciu najlepszych freeriderów na świecie dołączy do gospodarza na wizjonerskim torze.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr